YORUMLARINIZ

Sevgili Yeşilköşk ailesi geldik uzun yolculuğumuzun ilk ve zor ayrılığına... Bu satırları yazmak inanın benim için çok zor. Bizim ikinci sıcak yuvamız oldunuz.Bir anne babanın güvenerek bırakabileceği aynı zamanda çocukların severek isteyerek 'Bugün okul var değil mi? ' diye hevesle gittiği yegane yerdir sanırım..Bizlere ve çocuklarımıza yaşattığınız bu yıllar için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.İnşallah bundan sonra da bu kadar şanslı olurlar.Sevgiyi sevmeyi paylaşmayı öz bakımı düşünmeyi dinlemeyi manevi en önemli değerlerimizi vs sizlerin sayesinde öğrendiler.İyi temelleri olan çocuklar yetiştirdiğiniz için sonsuz teşekkürler ve sevgiler..

SEDA YEŞİLKUŞAK
EMİR YEŞİLKUŞAK

Aslında Yeşilköşk ailesi ile ilk tanışmam 2006 yılında yeğenimin okula başlamasıyla oldu. Yılar sonra bile onun Yeşilköşk e ne kadar mutlu gittiğini hiç unutmadım ve Oğlum Efe 2015 te okul çağına geldiğinde başka hiçbir yere bakmadan yanınıza koştum.2015 yılından bugüne kadar 1 gün bile Efe den okula gitmek istemiyorum cümlesini duymadım. Bu zaten sizin nasıl bir aile olduğunuzu anlatmanın en sade yoludur bence çocukların dilinde. 20 gün sonra okulunuzdan mezun olacak olan Efe bir yana ben sizlerden nasıl ayrılacağımı bilemiyorum..3 yıl boyunca hergünüm işyerinde çok huzurlu geçti.Biliyordum ki Efe en güvenli ellerdeydi. Ben hep söyledim ve hep söyleyeceğim 'İyi ki ama iyi ki hayatımıza dokundunuz' ... Sizleri gerçekten çok seviyoruz

DENİZ GARİP AKSAKAL
EFE AKSAKAL

Emine Öztürk

Sevgili Yeşilköşk ailesi ne yazikki mecburi tayin nedeniyle aranizdan ayrilmak zorunda kaldik.Sizlerle tanişdigimiz icin kendimizi hep şansli hissettik.Kizim Deniz size geldiginde 2.5 yasindaydi okadar cok yol aldik ki sizlerle öylesine cok güzellik yaşattinizki bize hicbirini unutmuycaz Deniz de emeginiz cok fazla Nalan hanim Selda hanim  ve sevgili ogretmenlerimiz hersey icin teşekkur ederiz yeriniz bizim icin hep ayri olacak sizleri cok seviyoruz tüm Yesilkosk Cocukevi Goztepe ailesine sevgi ve saygilarimizi sunuyoruz.


Dilek , Tolga ( Duru ) Akbulut

Sevgili Yeşilköşk Ailesi;
2011 yılında başlayan ve 3 senedir süren birlikteliğimizin ne yazık ki sonuna geldik.
Duru’ya yuva ararken çoğu Türk annesi gibi çok endişeliydim. Sonuçta biricik kızımı bir kuruma bırakacağım ve ben içerde olmayacağım. İçerisi temiz mi, yemekler nasıl, öğretmenler iyi mi, gözümden sakındığım kızımı üzerler mi gibi takıntılı diyebileceğim kaygılarımla ve yüzlerce soru ile listemdeki okulları dolaştım.
Duru Yeşiköşk’e başladığında çoğu çocukta olan adaptasyon sürecine girdi ve ağlamalar, çok ağlama nedeni ile kusmalar oldu. Bende Nalan Hanım’ı arayıp (zaten günde 3-5 defa arayıp Duruyu soruyordum) acaba erken mi oldu birkaç ay sonra mı başlasa okula dedim. Nalan hanım büyük bir sakinlikle Dilek Hanım bu süreç normal merak etmeyin zaten birkaç ay sonra da gelseniz aynı süreci yasayacaksınız dedi, güvendim iyi ki güvendim. Ve anladım ki okul ararken anahtar kelime “GÜVEN”miş. Ve bu güvenle çok güzel 3 sene geçirdik.
Bu sene mezuniyet müsameresinden bir gece önce Duru bana “Annecim iyi ki küçükken beni Yeşilköşk’e götürmüşsün, çok iyi vakit geçirdim, çok özleyeceğim” dedi. Çocuktan al haberi derler ya demek ki Yeşilköşk ailesi ve biz iyi bir şeyler yapmışız.
Elif Öğretmen, Melike Öğretmen, Selda Hanım, Aysu Hanım, Nalan Hanım ve Tüm Öğretmenlerimiz okulda verdiğiniz eğitim, eğlenceleriniz, faaliyetleriniz, gezileriniz, ayrıca sabah ve akşamları benim endişe dolu sorularımı sabırla dinlemeniz, paylaşımlarınız, yuva ararken yaşadığımız endişelere benzer kaygılarla ilkokul arayışlarımızda yanımızda olduğunuz bize zaman ve emek verdiğiniz için çok teşekkürler.
Muteber Teyzemizi anmadan geçemeyeceğim 3 senedir tek rakibimsiniz sizin pişirdiklerinize benzer yemekler ve tatlılar yapmak ne zordu ellerinize sağlık:)))))
Dönüp geriye baktığımda herşeyden önemlisi Duru ve benim ömür boyu sürmesini istediğimiz çok değerli dostluklar kazandık, hayatımızdaki yeriniz çok büyük ve anlamlı.
Yeşilköşk ailesinin bir üyesi olmak büyük bir mutluktu. Sizleri çok seviyoruz ve çok özleyeceğiz
Duru Dilek Tolga Akbulut — üzgün hissediyor.


Murat (Alara) Gözet

Hayalim gerçek oldu buna denir!

Yeşilköşk Çocuk Evini ve kurucusu Nalan Hanımı ilk kuruluş yılından itibaren tanıyorum. Yeşilköşk’te çok zaman geçirdim.Onlarca öğretmenini tanıdım. Mezuniyet günlerine katılıp ,video ve fotograf çekimi yaptım. 17 yıldır aynı heyecanı yaşayan kurumun ruhunu hep yakından hissettim. Ben de mesleğim gereği 25  yıldır,7-17 yaş arasındaki gençlerin okul dışı eğitim alanındaki gelişimlerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Binlerce çocuğun hayatına artı değerler katmıştım.Kendi çocuğumun zamanının gelmesini istiyordum.

Hayalim ise, bir gün çocuğum olduğunda Yeşilköşk’ün eğitim geleneğini yaşamasıydı. 2009 Ağustos ayında kızımız Alara dünyaya geldi. 3 yaşına gelmesini sabırsızlıkla bekledik. Arasıra Yeşilköşkün bahçesine gidip oyun alanında alıştırmalar bile yaptık. Eşimin de isteğiyle, zamanı geldiğinde  Alara önce yarım gün, bir ay içinde de tam gün Yeşilköşklü olmaya karar verdi.Böylelikle güven dolu bir ortamda kızımız dış dünya ile tanışmaya başladı.Önce hayatındaki ilk rol model olan Büşra Öğretmeni ve sonra da sevgili arkadaşları  ile tanışıp kaynaşmaya başladı.Hayatı birden hızlandı.

Yeşilköşk’ün çocuklara verdiği sevgi, kuralları uygulamadaki disiplin yöntemleri, yaratıcılıklarını geliştirmeleri için  yaptırdıkları beceri çalışmaları, dış dünyayı tanımaları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan yapılan geziler, sürekli oynatılan faydalı oyunlar,öğretilen tüm şarkılar ve verilen dans eğitimleri kızımızın olgunlaşmasında çok önemli kilometre taşlarıydi.İki yıl boyunca Okul müdürü,okul psikoloğu ve sınıf öğretmeni tarafından yapılan periyodik ölçme-değerlendirmeler Alara’ yı daha iyi tanımamıza yardımcı oldu.

15 Haziran günü yıl sonu gösterilerinde ise , minicik yavrularımızın İstiklal Marşını okuyarak karşımıza çıkması, Türkiye için  bizleri her zamankinden daha da umutlandırdı.Mutluluğumuz gözyaşlarıyla perçinlendi.Ardından zor dansları harika bir uyum içinde yapmalarını seyretmeksalonda bulunan tüm anne-babaları gururlandırdı. Bize bu güzel ve unutulmaz anları yaşattığınız için minnettarız.

Çocuğum Yeşilköşkteyken kendimi herzaman huzur dolu hissettim.İyi ki hayatımızda var oldunuz.

Teşekkürler Büşra Öğretmenimize, Teşekkürler tüm Yeşilköşk Öğretmenlerimize, Teşekkürler Aşçı Muteber Teyzemize,

Teşekkürler Aysu Hanıma, Teşekkürler Selda Hanıma,

Teşekkürler eğitim aşkıyla hep daha iyiyi arayan, yüreği sevgi dolu  Yeşilköşk Kurucusu Nalan Hanıma.

Yolunuz her zaman aydınlık olsun.   Sevgilerimle

Murat GÖZET


Cahide ( Burçak - Ekin ) SOLMAZ

Nalan Hanım  ve değerli Yeşilköşk Ailesi

Küçük kızımın da bu sene mezun olması ile  12 yil önce başladığımız eğitim yolcuğumuz son buluyor bu sene …Yaşadığımız  “ hüzün ve burukluk”    yılların eskitemeyeceğinden çok emin olduğumuz “dostluk  ve gönül birlikteliği”duygularıyla  yer değiştiriyor  bugünlerde.Sizlerin özenini ,sevgisini , çağdaş  , evrensel doğrulardaki ısrarınızı hiç bir zaman unutmayacağız.Evimizin yolu üzerinde , köşe başını dönüverdiğimizde sizin  yüzünüzü görmek  hep aynı duyguları  hissedirecek bize :GÜVEN ,SEVGİ ve  VEFA. Bileceğim ve takdir edeceğim ki  kızlarımın  (hayatımın en değerli varlıklarımın ) köklerinde ,yapraklarında,  çiçeklerinde , gülen gözlerinde ki ışıltı da  YEŞİLKÖŞK   ailesinin, NALAN Hanımın,  izleri , emeği  çok büyük.

İyi ki varsınız, Iyi ki benim hep yanıbaşımdaydınız ( manevi ve fiziki  )

Varlığınız   SOLMAZ ailesi için çok değerliydi ve hep de öyle kalacak.

En içten teşekkür ve Sevgilerimle

Cahide SOLMAZ


Zeynep Durmaz ( Kaan - Ozan ) Alponat

Sevgili Nalan Hanım, Selda Hanım ve tüm Yeşilköşk ailesi,
Sizden Kaan’ınımın anaokuluna başlaması ile üzülerek ayrılmıştık, üzerinden 2 sene geçti ve şimdi de küçüğüm Ozan’ımı size teslim etme zamanımız geldi. Sizlerle tekrar birada olmak ve en önemlisi oğlumu güvendiğim, inandığım ellere tekrar teslim edecek olmaktan dolayı çok mutluyum.. Eylül ayında görüşmek dileğiyle…


Esin Çelik (Efe) Benderli

Sevgili Yeşilköşk ailesi,
Dört yıl boyunca yanımdan ayırmadığım bebeğimi size emanet ettim ne de iyi ettim:)Sizler;Nalan hanım,Selda hanım,Aysu hanım,Elif,Melike ve diğer cici öğretmenlerinizle sorumluluk,eğitim,disiplin ve en önemlisi sevgi verdiniz.Mutlu çocuklar yetiştirdiniz.Önümüzdeki yıl ilkokula başlayacak ama Efe’nin ” ilk okulu” Yeşilköşk’tür ve ilkler unutulmaz.Biz size çok alıştık ve çok seviyoruz…Mezuniyetlerine yaklaştığımız bu günlerde içimizde hüzün,heyecan ve mutluluk var.Herşey için çok teşekkürler…


Ílkay Büyükutku (Arhan)

Yeşilköşk mü? dedikleri gibi ”MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRİYORLAR” ve gönül rahatlığını doyasıya yaşayan Anne babalar…
Başöğretmenimiz,Arhan’ımın deyimiyle NESİF kadın Nalan Hanıma
En az biz anneler kadar evhamlı olduğuna inandığım, bahçe saatlerinde terlemişlermi diye tek tek çocukların sırtlarını kontrol ederken gördüğüm sevgili Selda Hanıma
Benimde oğlum gibi hayran olduğum cici genç kız öğretmenimiz Tuğçe Hanıma, sınıflar ayrılmadan önce oğluma çok emeği geçmiş olan güleryüzlü anlayışlı sevgi dolu bir diğer öğretmenimiz Elif Hanıma
Arhan kadar beni de endişelendiğim her konuda sakinleştiren bilgilendiren aydınlatan psikoloğumuz Aysu hanıma ve tüm yeşilköşk ailesine teşekkür ederiz…İyi ki sizlerle karşılaşmışız..Sizi hiiiiç unutmayacağız..

 


Asli ( Deniz ) Soyer

3 yıl boyunca Yeşilköşk ailesinin bizlere vermiş olduğu güven ve huzurdan dolayı teşekkür ederiz. Bu yıl hazırlık sınıfını bitirerek mezun oluyoruz. Çocuğumuzu Yeşilköşk'e emanet ettiğimiz ilk günden itibaren, ilginizi sevginizi ve desteğinizi hiç eksik etmediniz. Çocuğumuzla ilgili her konuda sizlerden destek alabildik. En önemlisi de bir gün bile gözümüz arkada kalmadı. Son olarak Muteber teyzeyi çocuklarımıza pırasa , kereviz ve bilimum sebzeleri yedirebildiği için tebrik (ve teşekkür) ediyoruz. :)) Herkese tavsiye ediyoruz.
Sevgiler

ASLI (DENİZ SOYER)
deniz soyer

Bülent (Tolga-Ceren) Basa

2010 yılı sonbaharında daha konuşamazlarken,altları bezli getirdik canlarımızı sizlere..şimdi okur yazar olarak,sosyalleşmiş,kendilerinden emin hayata 1-0 önde başlamış olarak mezun oluyolar okulunuzdan…Yaş itibariyle detayları çok hatırlayamıyacak olsalar bile,Tuğba-Melike- Elif öğretmenler,Selda Hanım,Nalan Hanım ve Muteber teyzeleri tatlı ve sımsıcak bir anı olarak ömürleri boyunca akılarında kalacak…Ben deniz de daracık merdivenlerinizden inip kapıyı açtığımda sizlerden aldığım samimiyet ve hoşgörü yüklü havayı çok özleyeceğimden eminim…

(Selda Hanım’ın kırmızı kart gösteren hakem edasıyla bana uzattığı gezi ücretleri hariç tabi:))))) olaya bi de iyi yönünden bakmak lazım:)) ) iyi ki tanımışız sizleri…tekrar tekrar teşekkürler…


Özlem Sipahi

Çocukluk benim için sokakta sınırsız oyun, sonsuz mutluluk ve bol arkadaş'tır. Bana göre insan mutluluğu çocukluğunda depolar ve bütün hayatı buna bağlı olarak mutlu veya mutsuz geçer, tüm diğer şartlardan bağımsız. Bu doğrultuda çocuğuma sağlamak istediğim arkadaşlarla gezi,oyun ve sokak oyunu imkanlarini bugününü şartlarında sağladiğiniz için yeşilköşk ailesine teşekkür ederim. Yaptiğiniz para karşılığında yapılan bir iş gibi görülsede, bence çocuğuma gönülden verilmiş bir emek; bu sebepten benim için yeşilköşk ailesisiniz. Aile içindeki uyumunuz ve eğlenceniz hiçbir zaman bitmesin. Çocuğumun okulu bitsede sizlerin emeği hep hayatımızda olacak , bunun için sizlere gönülden teşekkür ederim.

Ozlem sipahi
Mustafa Türk Sipahi

Gamze Baysal

Sevgili Yeşilköşk ailesi;
Büyük bir merakla ve kafamızda bir çok soru ile başladığımız ,Hakan ‘ın ilk okul deneyiminde bize; meraklı, öğenmeye açık, saygılı , sevgi dolu, "Plaka nedir sorusuna;arabaların numarasıdır, arabaları karıştırmasınlar diye " cevabını verecek kadar bilgili :) bir çocuk yetiştirmemizde destek olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.Güler yüzleriyle bize yardımcı olan; Selda Hanım ‘a , Elif Öğretmene , Melike öğretmene ve emeği geçen herkese çok tesekkur ediyorum.
Saygı ve Sevgilerimle.
Gamze Baysal.

Gamze Baysal
Hakan Baysal

Hande Töner

IMG_0695.JPG

Sevgili Yeşilköşk Ailesi,
Zeynep 2 yıldır okulumuzun önünden her geçişinde demir kapıdan içeri bakıp yanında kim varsa “benim okulum burası” diyordu ve 2013 Eylül ayından beri ailenizin bir üyesi. Sizinle tanıştığımız ilk günden itibaren hergün heyecanla, mutlulukla ve herşeyden önemlisi müthiş bir güvenle geliyoruz.. Sevgiyle, özenle ve keyifle öğrettiğiniz herşey, sizlerle beraber geçirdiği her gün kızıma gözle görülür gelişme ve artılar katıyor.

Hayatımızdaki öneminiz ve yeriniz çok büyük. Biz gerçekten çok şanslıyız.
Sonsuz teşekkürler

Hande Töner
Zeynep Töner

Ömür Gözet

Cocugumun gelisimi ve egitimi ile ilgili her guzellikte payinizin oldugunu gozlemliyorum.Sizin yaninizda oldugu zamanlar guvenle nese ile gecirdigi guzel anilarla dolu.Sizin okulunuza gondermek ile kizimla ilgili cok dogru bir karar aldigima eminim.Tum Yesilkosk ailesini sevgi ile kucakliyorum.Iyi ki varsiniz.Sevgiler

Omur Gozet
Alara

Alev (Kuzey) Mutlu

Kuzucuğumuzun ikinci evi Yeşilköşk çocuk evi... Sevgili Nalan Hanımla tanıştığımız gün oğlumuz için doğru yer burası dedik... 3 yıllık birlikteliğimizde Kuzey için verdiğiniz sevginiz, emekleriniz ve destekleriniz için sizlere minnettarım. Bu sene sizden ayrılacak olmak inanın bizi çok üzüyor... Yeşilköşk Ailesi sizleri çok seviyoruz... Başarılarınızın katlanarak artmasını gönülden diliyoruz...

alev mutlu
kuzey

Aylin & Arda & Eda & Haydar Türkhan

image.jpg

Yeşilköşk ailesine, ilk katıldığımız günü daha dün gibi hatırlıyorum. Sevgili kızım Aylin, beni her sabah, " Anne, I love you ( niye İngilizce diye sormayın, hiçbir fikrim yok, Aylin işte), öpüyorum, bak I love you Anne" diye tekrarladığı sözlerle uğurlar, akşam da süzüle süzüle, pek bir havalı karşılardı.

Biz Yeşilköşk ailesine katılmış şanslı ailelerdeniz.
Çocuklarımızın; sevgiyle, özenle ve en önemlisi, çok değer verilerek eğitildiği, ikinci evimiz oldu bize Yeşilköşk.
Hem 2012 yılında mezun olma mutluluğunu yaşayan kızım Aylin hem de iki yaş küçük oğlum Arda, hayatları için çok değerli birikimlerle bitirdiler eğitimlerini.
Kendimizi herzaman evimizde hissettiğimiz, güçlü ve sevgi dolu eğitim kadrosu ile bir bütün olduğumuz tüm bu yıllar içerisinde, çocuklarımıza; sevgiyi, özgüveni ve mutlu bir çocukluk döneminin ilk adımlarını attıran tüm Yeşilköşk ailesine can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

Sizlerle aldıkları eğitim ve öğretim ile, bambaşka bir ülkede, hiç dilini bilmedikleri, bambaşka bir sistemde bile dimdik ayakta kalıp, üstüne üstlük, yaşıtlarından çok daha ileri öğretimleri ile eğitim hayatlarına devam edebildiler.

Yalnız küçük bir şikayetim olacak.
Bizleri o kadar sevgi ve özenle şımarttınız ki, biz şimdi heryerde bu ilgiyi bekler olduk. Ama öğrendik; Yeşilköşk'lü olmak bir ayrıcalıkmıs.

Sizleri; pizza ve spaghetti diyarından tüm kalbimizle selamlıyoruz ikinci ailemiz.
Başarılarınız daim olsun.

Sevgiler,

Aylin & Arda & Eda & Haydar Türkhan

Eda Türkhan
Aylin Türkhan

Yakup (Demir) Bayrak

2012-06-30 09.41.59.jpg

Eğer ki çocuğunuz, ilerici bir eğitim ortamında, saygı ve sevgiyi öğrenerek yetişsin istiyorsanız başka bir alternatifi değerlendirmenize gerek yok. Yeşilköşk Çocukevi Nalan Hanım'ın liderliğindeki ekibiyle oğlumuz Demir'in hayatında hiçbir zaman unutmayacağı ilklere imza attı. İyi ki Yeşilköşk'ü seçmişiz.

Yakup Bayrak
Demir Bayrak

Elif (Deniz) Senel Munir

4,5 yaşındaki oğlum Deniz iki yıldır Yeşilköşk'e devam ediyor. Yeşilköşk öğretmenlerinin ve yönetiminin ilgisinden memnunuz, hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Özellikle çağdaş ve Atatürkçü tutumlarını, kültür ve sanata değer vermelerini, yavrularımızın gelişimi için çok farklı alanlardan etkinlikler düzenlemelerini beğeniyorum.

Elif Şenel Munir
Deniz Munir

Didem (Mert-Kaan) Arslanoglu

image.jpg

Hem Mert hem de kardeşi Kaan Yeşilköşk'ün gururlu mezunlarından... Mert şimdi 16, Kaan ise 8 yaşında...

Didem Arslanoğlu
Mert ve Kaan Arslanoğlu

Jülide (Kuzey) Bener

Oğlum oyun oynamayı bilmiyordu Nalan ve Selda hocanın ellerine emanet ettiğimde,evımızdeki köpekten dolayı kendini köpek sanıyor,herkesi ısırıyordu  :-)
Nalan öğretmen  "sabret " dedi ,sabretmeyi öğretti bana .Oğluma öğrettiklerine gelince sayfalar yetmez ki anlatayım.
Bir gün pazarda gördüm onu, tek tek meyve seçiyordu çocuklara ,herbirine gönlünü sevgisini katarak.Dedim ki "zor olmuyor mu? "böyle"marketten ısmarlasanız" " kendi oğluma yedirmediğimi sizin oğlunuza da yedirmem "dedi gülümseyerek.Çok yuva var etrafta belki daha süslü ,ama öğretmenlerinin her birinin "ana " "abla" oldukları bi yuvaya rastlamadım ben.Oğlum orada alıştığı şefkati bulamadı bi sonraki okulunda heryeri "yeşilköşk" sandı hayal kırıklıkları yaşadı ama Yeşilköşk sayesinde becerilerini geliştirmiş ve  özgüvenini kazanmış olarak mezun oldu .
teşekkürler Yeşilköşk

julide bener
Kuzey bener

Banu Soyaltın

Değerli Yeşilköşk Ailesi, Sevgili Nalan Hanım, sizlerle 2007 yılından bu yana olan  güzel birlikteliğimizde Yeşilköşk'te  bana ve çocuklarıma verdiğiniz emek ve desteklerinizden dolayı şükranlarımı sunarım.Her iki evladıma da bu huzurlu yuvada verdiğiniz sevgi ve eğitimle   hayatlarına sayenizde BİR adım önde başladılar.Sonsuz teşekkür ve sevgilerimle.
DEFNE-ALP-BANU SOYALTIN


Zeynep Durmaz Alponat

Benimde büyük oğlum Kaan iki sene Yeşilköşk'e gitti,şimdi ilkokul birinci sınıfta,inşallah ikinci oğlumu da sonbaharda Nalan hanım ve ekibine teslim edeceğim, insanın çocuklarını güvendiği ellere bırakması çok önemli...


Gülşah Bozkurt Hınçer

Merhaba sevgili Yeşilköşk Dorayı daha iki yaşındayken sizlere teslim ettim. Dora şimdi birinci sınıfa gidiyor. Akşamın bu saatinde dosyamdaki fotograflara baktım gözlerim bir kere daha doldu. Sanırım sevgili Nalan hanım haklıymış. O özel günler çok kıymetli ve geri gelmiyormuş. İyiki biricik oğlumu sizlere emanet etmişim. ve üç yıl doya doya Yeşilköşkte kalmış. Sizleri her zaman sevgiyle anacağım. Sevgili Nalan hanım sevgili Kübra öğretmenimiz Dora sizleri her zaman çok sevecek ve her fırsatta ziyaretinize gelecek.Hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz..........


Sevil (Zeynep) Gürsoy

Merhabalar,

Hafta sonu İngilizce bir şarkı dinliyorduk ve Zeynep; ‘aa anne ben bunu biliyorum dedi ve eşlik etti, Fransızca bir şarkı dinledik bunuda biliyorum dedi (aslında sözlerini bilmiyordu ama melodisine eşlik ediyordu)Madonna, Mıchael Jackson , Barış Manco sanatçılarını tanıyor daha bizim onun bilipde bizim bilmediğimiz sanatçılar, çok mutlu oldum , Yeşilköşke sizlere tüm öğretmenlerine teşekkür etmek istiyorum. Okulunu sevdiğini , öğrendikçe okumaya başladıkça okulunu daha çok sevdiğini söylemekte buda bizi çok mutlu ediyor.
Pazar sabahı kalktı , elini yüzüne yıkamış ve masasına oturmuş ders çalışıyordu, Cumartesi günü dersini yapmadığı için husursuz oldu, Hayvanları seviyor, bitkiler hakkında , mevsimler hakkında konusuyor daha neler neler...

Sürekli evde ingilizce şarkılar ve dramalar yapıyor, o mutlu olduğu için bizde çok mutluyuz.
Teşekkür ederiz Yeşilköşk , sevgilerle.

SEVİL GÜRSOY
ZEYNEP GÜRSOY

Cüneyt Balli (Batu Balli)

  2009-2013  yillarimiz Yesilköskte sevgi, güven ve keyifle gecti. Ögretmenlerinin sevgisi ve guveni, yemek yeme aliskanligi, kisisel temizligi, okula karsi istegi, birey olabilme kabiliyeti onu istedigimiz noktaya keyifle ulastirdi. Yesilkösk'e, ögretmenlerine, psikologuna, ahçisina, temizlik gorevlisine ve Yöneticilerine sonsuz tesekkür ederim . Ogluma dört yil boyunca esirgemeden ve gönülden verdikleri için.

Deniz Gökçen Ejder (Gökay Efe Ejder)

   Yeşilköşk oğlumun 2.inci anakucağı .iyiki sizi bulmuşum ,iyiki sizi tanımışım .sevgi dolu Atatürkçü bireyler yetistiren kocaman kalbi olan kocaman bir aile yesilköşk.oğlumu mezun ettiniz şimdi kızım sizinle.Gönlüm çok rahat çünkü biliyorumki kızım emin ellerde.sizi çok seviyoruz. Sevgiler

Meral Bayrak

>>Degerli Yesilkosk ailesi,degerli en yakın komsumuz;
Henuz 3 ayi doldurdugumuz birlikteligimizde; eksik etmediginiz ilginiz,sevginiz,ogretme cabaniz,sorumluluk sahibi ve bilgili bireyler yetistirme yolundaki emeklerinizi goruyor ve cok mutlu oluyoruz. Kaldiki 16 yil ayakta kalan ve referansi % 100 olumlu verilen bir kurumdan da farkli bir sey beklenemezdi. Ozelikle Nalan Hn onderliginde basarilarinizin devamini diliyor; yavrumuza kendi yavrunuz gibi davrandiginiz icin tekrar tesekkur ediyoruz.

Meral Bayrak

Cahide Solmaz (Burçak Solmaz)

Ekran-Resmi-2013-11-28-13.11.28-150x150
Yeşilköşk ‘ün ne kadar doğru bir tercih olduğunu kızım Burçak ilkokul 1 e başlamak için okul araştırmaya başladığımızda daha iyi anladım.İsimleri ilk akla gelen özel okulların çoğunda Yeşilköşk uygulamalarının yarısını bile görememek Yeşilköşk velisi olarak keyifli ama sonrası için düşündürücü tabii.Hep söylüyorum YAŞASIN tam bağımsız ÖZEL YEŞİLKÖŞK İLKÖĞRETİM OKULU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>